VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Intencje Mszy św. w tym tygodniu.
  1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
  1. w poniedziałek, Święto Św. Apostołów: Filipa i Jakuba;
  2. we wtorek, Święto NMP, Matki Łaski Bożej;
  3. w środę, Uroczystość Św. Stanisława Biskupa i męczennika, patrona

Polski i naszej diecezji.

1. Dzisiaj poświęcimy pola w Dankowie Dużym o godz. 17.30 przy krzyżu w pobliżu posesji 41 i 42 oraz o godz. 18.00 przy kapliczce.

W przyszłą niedzielę pola poświęcimy w Jeżowicach przy krzyżu na początku wsi
o godz. 17.30, w Jeżowicach na końcu wioski o godz. 18.00, w Nadolniku o godz. 18.30. oraz Komparzowie o godz. 17.30 i w Dąbrowach o godz. 18.00. Pamiętajmy, że
w modlitwie o dobre plony powinniśmy brać udział wszyscy, ponieważ wyrażamy w ten sposób troskę o dobro wspólne.

1. Dziękujemy mieszkańcom Dankowa Dużego za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz za ofiarę na kwiaty a nowożeńcom za kwiaty. Na najbliższą niedzielę świątynię przygotowują kolejni mieszkańcy Dankowa.
  1. Do nabycia są gazety: Niedziela, Gość Niedzielny oraz Mały Gość Niedzielny.

Kurzelów dn. 05.05.2024 r.ks. Jacek Bonio